Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-tka ds. Zaopatrzenia w Pionie Produkcji

Colours Factory Sp. z o.o.O firmie

Colours Factory Sp. z o.o.

Wypoczynkowa 13

Piła

Jesteśmy jedną z wiodących firm poligraficznych w Polsce. Działamy jako multibrand i drukujemy produkty, które pomagają naszym Klientom osiągać sukces w biznesie.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Możesz do nas dołączyć i razem z nami rozwijać swoją karierę zawodową.

Zadania które przed Tobą postawimy:

  • bieżąca analiza potrzeb materiałowych, planowanie i optymalizacja realizowanych zakupów
  • opracowanie i realizacja planów zakupów zgodnie z zatwierdzonymi formularzami zapotrzebowania lub zakupów interwencyjnych
  • przygotowanie i składanie zamówień u dostawców, wyszukiwanie nowych dostawców; optymalizacja cen i warunków dostaw
  • magazynowanie i gospodarowanie częściami zamiennymi i materiałami eksploatacyjnymi, kontrola i optymalizacja poziomu stanów zapasów magazynowych; prowadzenie magazynu podręcznego
  • prowadzenie ewidencji inwentaryzacji maszyn i urządzeń
  • przygotowanie miesięcznych raportów rozliczenia kosztów serwisów, napraw, usług

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne – preferowane wyższe
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość programów gospodarki magazynowej oraz obsługi systemów ERP
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność planowania, szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • umiejętności analityczne, otwartość na wdrażanie rozwiązań usprawniających organizację pracy
  • prawo jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

  • Pracę w firmie
    o uznanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju
    i doskonalenia zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Przewidywalny grafik pracy
  • Możliwość pracy
    z zespołem profesjonalistów
  • Partnerską komunikację
  • Wsparcie kadry zarządzającej
    i szkolenia
  • Nagrody pieniężne
    w programie poleceń pracowniczych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Imprezy integracyjne i wspólne świętowanie
  • Komfortowe warunki pracy i przyjazna atmosfera
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez administratora danych tj. spółkę Colours Factory Sp. z o. o. z siedzibą w Pile (64-920) przy ulicy Wypoczynkowej 13, KRS: 0000230794, NIP: 7642454686, w celu niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji. Podane dane mogą być przekazywane zewnętrznym rekruterom wspierającym nas w procesie rekrutacji i będą przechowywane przez okres do trzech lat. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędnym warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, jak też że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Ogłoszenie archiwalne