Oferta pracy

Specjalista/-tka ds. zaopatrzenia

Wielton SAO firmie

  • Rymarkiewicz 6, Wieluń
    Wieluń, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wielton SA

Rymarkiewicz 6

Wieluń

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie dostępności materiałów produkcyjnych

  • kontrolowanie aktualnych stanów magazynowych w powierzonych grupach asortymentowych

  • terminowe składanie zamówień u dostawców, monitorowanie realizacji zamówienia i ich dostaw

  • prowadzenie procedur reklamacyjnych

  • optymalizowanie kosztów związanych z dostawami

  • minimalizowanie cen kupowanego materiału i zamawianych usług oraz poszukiwanie nowych dostawców

  • przygotowywanie raportów i prezentacji

  • kontrolowanie rozliczeń finansowych z powierzonymi dostawcami i comiesięczne pozyskiwanie potwierdzeń sald z kontrahentami zagranicznymi

  • realizowanie powierzonych zadań zgodnie z wymogami Systemu Zarządzania Jakością

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku logistycznym

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office

  • doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji zakupów produkcyjnych

  • znajomość technik negocjacji z dostawcami

  • wiedza z zakresie zarządzania poziomem zapasów

  • wiedza w zakresie efektywności kosztowej w procesie logistyki

  • komunikatywność i otwartość na kontakty biznesowe

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • uczestnictwo w nowych projektach

  • możliwość opracowywania kreatywnych rozwiązań

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • pracę w firmie będącej liderem w branży

  • prywatną opiekę medyczną

Wielton SA

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona dziesięciu największych producentów w swojej branży na świecie. Grupa Wielton posiada cztery centra produkcyjne: w Polsce, Niemczech, we Francji oraz Wielkiej Brytanii, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Pod koniec 2016 roku Wielton uruchomił spółkę zależną na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W ramach całej Grupy zatrudnienie znajduje obecnie blisko 3,5 tys. pracowników.

Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Aktywnie współpracujemy z uczelniami, szkołami i instytucjami naukowymi. Silny rozwój biznesu i wzrost firmy, tworzy wyzwanie, a jednocześnie, satysfakcjonujące środowisko pracy dla ambitnych i utalentowanych jednostek.

Przewiń do profilu firmy