Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-tka HR

CRESTT sp. z o.o.

umowa o pracę
7 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00011 000 netto (+ VAT) / mies.

Tadeusza Rejtana 17

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu rekrutacji w zakresie obsługi kontraktowej przyjmowanych osób

  • Prace związane z onboardingiem nowych pracowników

  • Przygotowanie danych na potrzeby zewnętrznej firmy obsługującej Payroll

  • Zarządzanie benefitami pracowniczymi

  • Przygotowanie raportowania na potrzeby zarządcze

  • Współpraca z innymi zespołami w szczególności rekrutacją oraz administracją

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających prace firmy/działu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w HR dla średnich lub dużych firm

  • Samodzielność w działaniu oraz samodyscyplina

  • Umiejętność współpracy w ramach zespołu

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, komunikacyjne oraz rozwiązywania konfliktów

  • Doświadczenie w pracy z środowisku, które się szybko rozwija połączone z łatwością adaptacji

  • Umiejętności organizacyjne połączone z atencją do szczegółów oraz wymaganych ram czasowych

  • Wysoki poziom taktu, dyplomacji oraz determinacji

  • Umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie pozwalające na efektywne budowanie relacji oraz rozwiązywanie sytuacji konfliktowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

O stanowisku

  • Poszukujemy do naszej firmy samodzielnej i doświadczonej osoby kierującej się przyjętymi powszechnie wysokimi standardami etyki ogólnej i zawodowej, której pasją jest dbanie o zasoby ludzkie i ich rozwój.

  • Zasoby ludzkie to najcenniejsze aktywo naszej firmy, dlatego też idealna osoba powinna być w stanie samodzielnie podejmować i rozwiązywać zagadnienia związane z zasobami ludzkimi, współtworzyć kulturę organizacji oraz szybko adaptować się do zmieniającego się otoczenia biznesowego firmy.

  • Osoba na stanowisku Specjalisty/-tki HR podlegać będzie bezpośrednio Prezesowi Zarządu Crestt.

  • Preferujemy osoby z 1 msc. lub krótszym okresem wypowiedzenia, jednak postaramy się rozważyć wszystkie kandydatury.

Crestt jest firmą świadczącą usługi informatyczne w obszarze integracji danych, zaawansowanej analityki oraz wynajmu specjalistów IT. Powstał na początku 2017 r. i rozwija się bardzo dynamicznie, osiągając wzrost obrotów o 100% rok do roku. Firma zatrudnia obecnie ponad 170 pracowników i współpracowników i realizuje usługi oraz projekty informatyczne głównie dla dużych firm z branży telekomunikacyjnej, finansowej, IT oraz logistycznej zarówno w Polsce jak i zagranicą. W związku z planami rozwoju naszego biznesu w Polsce i za granicą poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko Specjalisty/-tki HR.

Przewiń do profilu firmy