Oferta pracy

Specjalista/tka Sprzedaży Internetowej (PROFISHOP)

Jungheinrich Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Jungheinrich PROFISHOP to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy oferujący sprzęt wyposażenia magazynu najwyższej jakości. Poruszamy się w świecie nowoczesnych technologii, staramy się dostarczać nasze produkty w jak najkrótszym czasie, a profesjonalna obsługa naszych Klientów jest priorytetem numer 1.

  • Bieżąca obsługa zapytań, zamówień i reklamacji internetowych Klientów z sektora B2B.

  • Sporządzanie ofert handlowych, a następnie monitorowanie ich statusu.

  • Doradztwo techniczne.

  • Kontrola terminów dostaw oraz płatności.

  • Współpraca z Działem Handlowym, dostawcami oraz centralą firmy w Niemczech.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie w dziale obsługi klienta, mile widziane umiejętność obsługi klienta w sprzedaży internetowej.

  • Biegłość w posługiwaniu się MS Office oraz Internetem. Mile widziana znajomość SAP.

  • Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych i budowaniu relacji z klientem.

  • Zdolność szybkiego uczenia się.

  • Inicjatywa, innowacyjność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z zespołem odnoszącym sukcesy.

  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia premiujące osiągane wyniki.

  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.

  • Profesjonalne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne.

  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń.

  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i inne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta Multisport

  • zimowy i letni czas pracy (krótszy dzień pracy w piątek)

Jungheinrich Polska Sp. z o.o.

Jungheinrich PROFISHOP to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy oferujący sprzęt wyposażenia magazynu najwyższej jakości. Poruszamy się w świecie nowoczesnych technologii, staramy się dostarczać nasze produkty w jak najkrótszym czasie, a profesjonalna obsługa naszych Klientów jest priorytetem numer 1.

Przewiń do profilu firmy