Oferta pracy

Specjalista/tka w Biurze Rachunkowym

Grant ThorntonO firmie

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu księgowości lub kadr i płac. Do Twoich codziennych obowiązków będzie należało przede wszystkim wspieranie działalności naszych klientów.

Na stanowisku Specjalisty(-tki) ds. księgowości będziesz odpowiedzialny (-a) m.in.: za prowadzenie pełnej księgowości klientów, weryfikację księgowań podległych pracowników, zamykanie miesiąca/roku, sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, NBP, GUS) i sprawozdań finansowych. Będziesz miał(-a) także możliwość nawiązywania i podtrzymywania bezpośredniego kontaktu z klientem.

Pracując na stanowisku Specjalisty(-tki) ds. kadr i płac będziesz natomiast wspierać naszych klientów w zakresie prowadzenia usługi związanej z naliczaniem wynagrodzeń, rozliczeniami z ZUS, sporządzaniem deklaracji PIT i administracją kadrową oraz innych czynności związanych z obsługą kadrowo – płacową spółki.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w jednym z wymienionych obszarów – księgowość lub kadry i płace

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2), pozwalająca na swobodną komunikację mailową i telefoniczną

  • dobra organizacji pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysokie umiejętności analityczne, w tym dobra znajomość MS Excel

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • komunikatywność - praca w zespole i z klientem

Mile widziane

  • doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów - m.in. Multisport, bilety do kina, bony na zakupy)

  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)

  • system rozliczania nadgodzin

  • wewnętrzny system premiowy (bonus dla aktywnych)

  • rozwój kompetencji zawodowych, w tym program szkoleniowy Akademia Grant Thornton

  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office lub w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej

  • przyjazna atmosfera pracy

  • praca w zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z podmiotami z różnych branż i krajów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Grant Thornton

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy