Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/tka w Dziale Audytu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Ecovis System Rewident jest obecna na rynku polskim od 1995 roku. Od 2007 roku należy do międzynarodowej sieci ECOVIS, działającej na rynku usług audytorskich, prawniczych, doradztwa gospodarczego, podatkowego oraz usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w wielu krajach w Europie a także w Azji i w USA.

    Firma świadczy usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych, prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa podatkowego, obsługi kadrowo – płacowej oraz  inwentaryzacji i szkoleń.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Zdobycie doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonych biegłych rewidentów;
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy;
    • Prywatna opiekę medyczną.

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w audycie zewnętrznym;
    • Praktyczna wiedza z zakresu sporządzania i badania sprawozdań finansowych;
    • Wykształcenie na kierunkach związanych z rachunkowością i finansami;
    • Umiejętność analitycznego myślenia;
    • Dobra znajomość Ms Office, zwłaszcza Excela;
    • Rozpoczęta ścieżka zdobywania uprawnień biegłego rewidenta będzie dodatkowym atutem;
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego i oprogramowania Caseware.

    Obowiązki:

    • Udział w projektach audytowych (badania, przeglądy sprawozdań finansowych, pakietów konsolidacyjnych i inne).

    Informacje o Ecovis System Rewident Sp. z o.o. można znaleźć tutaj www.system-rewident.com.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ecovis System Rewident moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ecovis System Rewident moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.