Logo Pracuj.pl

Specjalista/-tka w Zespole Wsparcia Sprzedaży

Claas Financial ServicesO firmie

  • Niepruszewo (pow. poznański)
    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w działaniach o charakterze handlowym i administracyjnym pracujących w terenie Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS,
  • nawiązywanie i utrzymywanie profesjonalnej, długotrwałej relacji z handlowcami Dealerów CLAAS (głównie poprzez kontakt telefoniczny),
  • przygotowywanie ofert finansowania,
  • wprowadzanie do systemu dokumentacji oraz przetwarzanie wniosków kredytowych,
  • bieżącą współpracę z zespołami odpowiedzialnymi za kwestię ryzyka oraz płatności,
  • monitorowanie statusu transakcji,
  • kontakt z wybranymi klientami z bazy CFS.

Nasze wymagania

  • rozumienie na czym polega sprzedaż
  • dobre odnajdywanie się w środowisku handlowym,
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy z klientem (preferowana branża finansowa),
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, tj. komunikatywność, budowanie relacji, współpraca,
  • dobra organizacja pracy i inicjatywa w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,
  • praktyczna znajmość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Claas Financial Services S.A.S.,
  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta lunchowa

Cel:

Wspieranie Regionalnych Kierowników Sprzedaży naszego partnera – Claas Financial Services (CFS) oraz Handlowców Dealerów CLAAS w rozwoju finansowania fabrycznego CLAAS.

Aktualne oferty pracodawcy
CFS/12/2022

Specjalista/-tka w Zespole Wsparcia Sprzedaży, Niepruszewo (pow. poznański)