Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/tka wsparcia technicznego aplikacji IT

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie zgłoszeniami dotyczącymi aplikacji
    • Analiza i pomoc w rozwiązywaniu problemów z aplikacją
    • Przekazywanie zebranych danych do dalszej analizy technicznej
    • Współpraca z bieżącymi klientami firmy
    • Współpraca z działami programistów oraz sprzedaży

    Nasze wymagania:

    • Dobra znajomość linii komend Linuxa oraz zapytań SQL
    • Język angielski zaawansowany w mowie i w piśmie
    • Szybkość uczenia się nowych programów i biegłe posługiwanie się komputerem
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

    Oferujemy:

    • Bardzo interesującą i odpowiedzialną pracę, która realnie wpłynie na rozwój firmy
    • Pracę ze światowymi liderami w swoich branżach
    • Pracę w międzynarodowym środowisku, w przyjaznej atmosferze
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne
    • Udział w pracach przy bardzo ciekawych projektach

    0 firmie:

    XTM International Limited jest wiodącą firmą tworzącą i rozwijającą oprogramowanie wspomagające proces tłumaczenia oraz zarządzania projektami tłumaczeniowymi.

    Dzięki prostym i wydajnym rozwiązaniom w chmurze, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów z całego świata.

    mapa