Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1221 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Ubezpieczeniowy w Zespole Eksperta Finansowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Open Finance to największa
     i ciesząca sie zaufaniem firma doradztwa finansowego w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy połączeniu wieloletniego doświadczenia oraz nowoczesnego podejścia do zarządzania finansami naszych Klientów.

    Firma, będąc na rynku od 2004 roku, prowadzi 148 oddziałów na terenie całej Polski, w których pracuje ponad 1000 doradców.

    Dowiedz sie więcej na www.open.pl

    Open Finance lider rynku doradztwa finansowego w Polsce i jedną z najdłużej działających firm na tym rynku, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • Preferowane 1,5 roczne doświadczenie w sprzedaży – najchętniej w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych.
    • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse i bankowość, zarządzanie) lub studenci studiów zaocznych ostatnich dwóch lat studiów.
    • Wiedza z zakresu makroekonomii, zainteresowanie tematyką ubezpieczeniową.
    • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i aktywnego pozyskiwania klientów.
    • Udokumentowane dobre wyniki sprzedażowe: otrzymane certyfikaty, dyplomy, nagrody i referencje.
    • Odbyte szkolenia z zakresu efektywnej komunikacji, szkolenia NLP czy doświadczenie pracy w CC mile widziane.
    • Umiejętność pracy zespołowej, kreatywność, empatia.
    • Doskonała organizacja czasu pracy, duża wewnętrzna motywacja.
    • Determinacja w realizowaniu celów, zaangażowanie, nastawienie na osiągnięcie sukcesu.
    • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, uczciwość.
    • Pozytywne nastawienie do pracy.
    • Doświadczenia i zamiłowania do sprzedaży

    Zakres obowiązków:

    • Doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.
    • Kontakt telefoniczny z klientami, spotykanie się z klientami.
    • Przygotowanie dla klientów prezentacji i ofert mailowych dotyczących proponowanych rozwiązań ubezpieczeniowych.
    • Stała opieka nad portfelami ubezpieczeniowymi klientów.
    • Utrzymywanie stałych relacji z klientami.
    • Praca na bazie dotychczasowych klientów firmy.

    Ponieważ w Open Finance liczy się każdy pracownik, jego zadowolenie z pracy i poczucie samorealizacji, dlatego wybranej osobie oferujemy:

    • Wysokie zarobki - atrakcyjne warunki zatrudnienia (pensja podstawowa + system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedażowych).
    • Możliwość rozwoju zawodowego w elitarnym zespole Eksperta Finansowego.
    • Szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace oraz na podstawie działalności gospodarczej.
    • Motywująca ścieżka awansów w Zespole Eksperta Finansowego.
    • Uczestniczenia indywidualnych i grupowych efektywnych warsztatach i szkoleniach eksperckich.
    • Pełna wyzwań prace w partnerskiej atmosferze, narzędzia (telefon, laptop).

    Obowiązek informacyjny dotyczący rekrutacji do ogłoszenia o pracę.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji – CV zawierające informacje,
    o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm).

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym dla realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.