Specjalista / Underwriter w Zespole Klienta Korporacyjnego – Ubezpieczenia Flot

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance GroupO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ocena ryzyka, określanie warunków oraz zawieranie umów generalnych dotyczących ubezpieczenia flot pojazdów,
  • Zarządzanie portfelem flotowych ryzyk komunikacyjnych, w tym analizowanie wielkości sprzedaży, rentowności poszczególnych produktów ubezpieczeń flot oraz kształtowanie struktury portfela,
  • Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych flotowych w ramach współpracy z brokerami i agentami,
  • Współpraca z brokerami i agentami w celu rozwoju sprzedaży ubezpieczeń flotowych,
  • Przygotowywanie planów rentownościowo-sprzedażowych i ich realizacja w ramach ubezpieczeń flotowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny to doświadczenie w samodzielnej ocenie ryzyka)
  • Praktyczna znajomość programu Excel, pozwalająca na swobodne analizowanie dużych zbiorów danych,
  • Umiejętność sporządzania analiz i prezentowania danych,
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków z podejmowania decyzji,
  • Umiejętności negocjacyjne we współpracy z wymagającym klientem wewnętrznym i zewnętrznym.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, należącej do jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennych kompetencji
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Specjalista / Underwriter w Zespole Klienta Korporacyjnego – Ubezpieczenia Flot, Warszawa