Ta oferta pracy jest nieaktualna od 565 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista utrzymania ruchu ds. form wtryskowych

  • Myślenice, małopolskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma produkcyjna w  zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów z tworzyw sztucznych na rynku międzynarodowym, do zakładu produkcyjnego w Myślenicach poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Myślenice

    Zadania:

    • nadzór nad procesem naprawy form wtryskowych po próbach wtryskowych dla nowych form i form po naprawach
    • reagowanie na awarie form wtryskowych i podejmowanie niezbędnych napraw
    • przygotowywanie form wtryskowych na produkcję
    • dbałość o stan techniczny narzędzi pracy
    • zamawianie części i elementów niezbędnych do dokonywania napraw
    • prowadzenie dokumentacji form wtryskowych
    • dbanie o gospodarkę magazynową form wtryskowych
    • bieżąca współpraca z działami produkcji, narzędziowni, planowania produkcji
    • udział w techniczna analiza reklamowanych wyrobów związanych z formami wtryskowymi
    • opieka nad magazynem form wtryskowych
    • obsługa oprogramowania (po szkoleniu) do nadzoru nad formami wtryskowymi

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • minimum 2 lata pracy w nadzorowaniu napraw lub naprawianiu form wtryskowych
    • praktyczna znajomość budowy form wtryskowych
    • znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych
    • wiedza z zakresu projektowania i obróbki skrawaniem
    • wiedza z zakresu pasowania, tuszowania, polerowania form wtryskowych
    • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów związanych z wtryskiwaniem tworzyw termoplastycznych oraz z awariami form
    • znajomość budowy układów gorąco kanałowych
    • znajomość regeneracji, konserwacji i przeglądów form wtryskowych
    • umiejętność tworzenia i posługiwania się dokumentacją techniczną
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie
    • inicjatywa i zaangażowanie
    • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
    • uprawnienia na suwnice oraz wózek widłowy
    • zdolności manualne – praca z podstawowymi narzędziami ślusarskimi
    • dokładność i samodzielność

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
    • miłą atmosferę pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )