Oferta pracy

Specjalista Utrzymania Ruchu - Elektryk/Automatyk

U JędrusiaO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Wiodący producent wyrobów garmażeryjnych
„U JĘDRUSIA” sp. z o.o.
w związku z dynamicznym rozwojem Firmy
poszukuje:
Specjalistów Utrzymania Ruchu - Elektryk/Automatyk
Miejsce pracy – MORAWICA k/Krakowa

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ciągłości ruchu w Zakładzie
  • Diagnozowanie i usuwanie, analiza i zapobieganie awariom maszyn, w szczególności w zakresie elektryki i automatyki
  • Wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
  • Naprawa, oświetlenia hal produkcyjnych
  • Naprawa maszyn i urządzeń
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Dbałość o powierzony park maszynowy
  • Dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Podstawowa znajomości sterowania konwencjonalnego oraz z wykorzystaniem sterownika PLC (bez programowania)
  • Znajomość z zakresu pneumatyki i mechaniki
  • Dobra znajomość schematów elektrycznych oraz pneumatycznych
  • Dobra znajomość rysunków technicznych maszyn
  • Znajomość obsługi oraz programowania na podstawie instrukcji różnych regulatorów (temperatury, czasowych, itp.)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdolności manualne, obsługa elektronarzędzi
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe
  • Mile widziane uprawnienia G2 oraz G3 w zakresie eksploatacji
  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość układów chłodniczych pod względem elektrycznym i sterowania mile widziana - nie jest to warunek konieczny
  • Umiejętność spawania metodą MIG-MAG, TIG mile widziana - nie jest to warunek konieczny
  • Brak przeciwskazań do pracy powyżej 3 metrów

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Umowę o pracę
Pracuj z nami i nie trać czasu na gotowanie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy