Specjalista Utrzymania Ruchu

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Plastic Omnium jest niezależną, innowacyjną firmą działającą na kluczowych światowych rynkach, która kontynuując strategię rozwoju, ugruntowuje swoją pozycję jako światowego lidera branży AUTOMOTIVE w produkcji komponentów i modułów nadwozia oraz systemów paliwowych i systemów kontroli emisji spalin.

    Zatrudniająca ponad 33,000 pracowników, w 127 zakładach i 24 centrach rozwojowo-badawczych w 31 krajach, Plastic Omnium jest niezależną francuską firmą, notowaną na giełdzie w Paryżu, która w 2017 osiągnęła przychód w wysokości
    8 mld €.

    Praca na zastępstwo – 1,5 roku
    Miejsce pracy: Gliwice

    Główne obowiązki:

    • Diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn źródłowych
      oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości;
    • Kontrolowanie stanu i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
      do maszyn i urządzeń;
    • Prowadzenie dokumentacji związanej
      z przeglądami maszyn;
    • Przygotowanie raportów nt wskaźników pracy maszyn, awarii itp.;
    • Kontakt z serwisami zewnętrznymi;
    • Wsparcie procesu raportowania w obszarze rozliczania kosztów mediów.

    Wymagania:

    • Gotowość do pracy na czas określony na zastępstwo (okres ok. 1,5 roku);
    • Wykształcenie wyższe techniczne, mile
      widziane energetyczne lub
      elektroenergetyczne;
    • Doświadczenie w obszarze utrzymania
      ruchu będzie dodatkowym atutem;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
      (w szczególności MS Excel),
      mile widziana znajomość systemu SAP;
    • Komunikatywna znajomość języka
      angielskiego.

    Oferujemy:

    • Pracę na zastępstwo na okres ok. 1,5 roku;
    • Zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku w firmie będącej liderem
      w swojej branży;
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karta Multisport, kursy językowe, szkolenia).

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Plastic Omnium Auto Sp. z o.o. w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". ".

    careers.plasticomnium.com