Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Utrzymania Ruchu i Infrastruktury

VanProtech Sp. z o.o.O firmie

  • Waryńskiego 32, Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VanProtech Sp. z o.o.

Waryńskiego 32

Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o ciągłość pracy i sprawność parku maszynowego i Infrastruktury budynku

  • Koordynowanie prac związanych z Autonomicznym Utrzymaniem Ruchu

  • planowanie i realizacja przeglądów okresowych

  • prowadzenie działań usprawniających

  • delegowanie zadań wewnątrz organizacji

  • zlecanie prac serwisom zewnętrznym

  • nadzór nad poprawnością wykonywanych prac (wewnętrznie / serwisy)

  • utrzymywanie optymalnego stanu części zamiennych i eksploatacyjnych

  • Samodzielne / koordynowanie prac związanych z usuwaniem awarii maszyn i urządzeń

  • Realizacja planów przeglądów okresowych parku maszynowego i infrastruktury

  • Raportowanie i analiza awarii i usterek

  • Nadzór i czynny udział w przeglądach i konserwacji parku maszynowego

  • Kontakt i współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • Czynny udział w działaniach związanych z rozwojem technicznym firmy

  • Nowe maszyny / urządzenia / Infrastruktura

  • Nowe oprogramowanie , rozwiązania techniczne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie lub wyższe techniczne (preferowane: elektromechanika, mechatronika, elektryka lub pokrewne)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność rozwiazywania problemów

  • Zdolności organizacyjne

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno – ruchową maszyn i urządzeń

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalających swobodną komunikację

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Uprawnienia SEP do 1kV

To oferujemy

  • pozytywne i wspierające środowisko pracy

  • pracę nad ciekawymi realizacjami w międzynarodowym środowisku

  • niezbędny sprzęt i narzędzia do pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

VanProtech jest firmą należącą do VC Automotive Group zajmującą się obróbką drewna dla branży motoryzacyjnej. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu, a wyroby zakładu trafiają do niemal wszystkich najważniejszych producentów aut na świecie.

Przewiń do profilu firmy