Logo Pracuj.pl

Specjalista Utrzymania Ruchu

Axtone S.A.O firmie

  • Kańczuga
    Kańczuga, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie, opracowywanie, emitowanie i archiwizowanie dokumentacji konserwacyjno remontowej maszyn i urządzeń
  • Gospodarka częściami zamiennymi w zakresie doboru, zamawiania, realizacji zamówień i rozliczania.
  • Nadzór nad stanami magazynowymi
  • Prowadzenie, aktualizowanie i archiwizowanie ewidencji paszportowej maszyn i urządzeń
  • Współpraca przy opracowaniu budżetu reakcyjno-remontowego UR
  • Koordynowanie i prowadzenie współpracy z serwisami zewnętrznymi podczas prac remontowo naprawczych
  • Realizowanie powierzonych projektów remontowych i inwestycyjnych
  • Nadzorowanie i prowadzenie dokumentacji oraz przebiegu procesów przeglądowych UDT
  • Monitorowanie zużycia mediów w zakładzie
  • Aranżowanie i nadzorowanie relokacji maszyn i urzadzeń wraz z uruchomieniem i sporzadzeniem odpowiedniej dokumentacji odbiorczej
  • Pomoc w odbiorze i instalacji nowych maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu, Specjalisty Utrzymania Ruchu, Inżyniera Utrzymania Ruchu lub podobnym
  • Uprawnienia energetyczne i elektryczne GR. 1 w zakresie eksploatacji
  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnic lub cięgników lub żurawii
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Znajomość obsługi Pakietu Office
  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Znajomość budowy maszyn
  • Zmiejętność pracy w zespole
  • Sumienność

To oferujemy

  • Pracę w firmie inspirującej do ciągłego rozwoju zawodowego
  • Gromadzenie doświadczeń w międzynarodowym środowisku
  • Realizację zadań w oparciu o nowoczesne technologie we współpracy z zespołem profesjonalistów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, opieka medyczna, dopłata do transportu w postaci karty paliwowej
  • Dodatkowe świadczenia: bony świąteczne, dopłata do wycieczek, kolonii i innych działalności sportowo-rekreacyjnych, wyjazdy na narty, kręgle
  • Szkolenia wspierające realizację zadań: szkolenia językowe w czasie godzin pracy, szkolenia specjalistyczne, dofinansowanie do nauki w zakresie studiów podyplomowych, szkolenia z rozwoju kompetencji społecznych

Specjalista Utrzymania Ruchu, Kańczuga