Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Utrzymania Ruchu

  • Kraków, Słomniki, Prandocin-Iły (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Niegardów i Prandocin Iły

    Amplus sp. z o.o. jest jednym z czołowych polskich producentów oraz dystrybutorów świeżych owoców i warzyw.

    Spółka specjalizuje się  w dostarczaniu świeżych owoców i warzyw m.in. do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych w Polsce i krajach UE.

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne (inżynier elektryk),
    • Uprawnienia SEP,
    • Znajomość zagadnień gospodarki energetycznej,
    • Znajomość zagadnień instalacji przemysłowych w tym: stacje transformatorowe i rozdzielnie elektryczne,
    • Mile widziana znajomość systemów sterowania i automatyki urządzeń,
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
    • Prawo jazdy kategorii B.
    AMPLUS SP. Z O.O.
    Niegardów 26, 32-104
    tel. +48 12 6203450
    email:[email protected]

    ADRES KORESPONDENCYJNY:
    Prandociny Iły 62a
    32-090 Słomniki

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad bieżącą konserwacją i utrzymaniem technicznym maszyn produkcyjnych,
    • Prowadzenie zapisów ruchowych i dokumentacji eksploatacyjnej,
    • Przygotowywanie zakresów i harmonogramów remontów,
    • Współpraca z serwisami i podwykonawcami,
    • Diagnostyka i usuwanie usterek, podejmowanie działań prewencyjnych.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Przyjazne warunki pracy w  nowoczesnym biurowcu,
    • Nietuzinkowy zespół pracowników,
    • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
    • Grupowe ubezpieczenie na życie,
    • Program Multisport,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego oraz nauki języków obcych.

    bottom