Oferta pracy

Specjalista Utrzymania Ruchu

Truvant Europe Sp. z o.o.O firmie

Truvant Europe Sp. z o.o.

Nowy Józefów 70

Łódź

Twoje zadania:

  • Prowadzenie projektów zmierzających do poprawy niezawodności procesu.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji oraz prowadzenie szkoleń z tego zakresu.
  • Wspieranie procesów Ciągłego Doskonalenia w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Analiza danych w kierunku poprawy niezawodności, wydajności, optymalizacji procesów
  • Prowadzenie analiz awarii i wdrażanie akcji z nich wynikających
  • Planowanie okresowych przeglądów.

Jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenie techniczne
  • Praktyczne doświadczenie w pracy w DUR- warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność posługiwania się komputerem
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy m.in.:

  • Dogodne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Ogłoszenie archiwalne