Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista utrzymania ruchu

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wodna 3, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.

Wodna 3

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • praca w trybie zmianowym

  • dokonywanie niezbędnych przeglądów maszyn,

  • zgłaszanie potencjalnych zagrożeń,

  • umiejętność samodzielnej wymiany części zamiennych,

  • samodzielne naprawy mniejszych awarii

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie techniczne

  • uprawnienia SEPG1 mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1-3 lat

  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego stanowić będzie dodatkowy atut, ale nie jest wymagana.

  • znajomość z zakresu automatyki będzie dodatkowym atutem

  • wysoka świadomość jakości i bezpieczeństwa pracy

  • dokładność, rzetelność, punktualność

  • chęć podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne szkolenia,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeń grupowych

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Luxmed

  • Dofinansowanie karty Multisport

O nas

Fertinger Automotive Polska jest wiodącym producentem przewodów do transmisji płynów w samochodach osobowych. Na polskim rynku od października 2015 roku, jako oddział grupy FERTINGER - przedsiębiorstwa o 75 letniej tradycji, z siedzibą w Austrii, w miejscowości Wolkersdorf im Weinviertel, w odległości około 20 km od Wiednia. www.fertinger.at