Oferta pracy

Specjalista Utrzymania Ruchu - Operator CNC

TechniSat Digital Sp. z.o.oO firmie

TechniSat Digital Sp. z.o.o

Poznańska 2

Siemianice (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiału do obróbki;

  • Obróbka detali na podstawie dokumentacji;

  • Kontrola jakościowa wykonanych elementów;

  • Dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn;

  • Kontrola i uzbrajanie narzędzi;

  • Nadzór nad podręcznym magazynem materiałów i narzędzi;

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;

  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem;

  • Doświadczenie w obsłudze frezarek;

  • Znajomość komend języka G-code;

  • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność;

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość oprogramowania CAD/CAM;

  • Wykształcenie techniczne (technik mechanik, mechatronik);

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;

  • Pełne wsparcie wdrożeniowe na stanowisku pracy;

  • Kartę restauracyjną;

  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne, paczki mikołajkowe dla dzieci);

  • Pracę w systemie jednozmianowym;

  • Bezpłatne dowozy z okolicznych miejscowości;

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Grupa TechniSat projektuje i produkuje elektronikę użytkową oraz produkty informatyczne na terenie Unii Europejskiej. Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii transmisji danych. Produkcja odbywa się w zakładach na terenie Europy, w tym także w Polsce – TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemianicach koło Obornik Śląskich i Prusicach, gdzie produkowane są obecnie m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery..

Przewiń do profilu firmy