Specjalista Utrzymania Ruchu

INTERSNACK POLAND O firmie

INTERSNACK POLAND

Niedźwiedź 64

Słomniki

W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko

(SME- Subject Matter Expert)

Główne obowiązki:

  • Jest liderem realizacji zadań technicznych
  • Buduje i rozwija diagnostykę maszyn, systemów i urządzeń w obszarze powierzonej specjalizacji
  • Na podstawie obserwacji, diagnoz i analizy danych o stanie maszyn, rejestruje i planuje działania prewencyjne, remontowe i modernizacyjne
  • Uczestniczy w procesie diagnozy potrzeb szkoleniowych zespołu w celu optymalnego dopasowania zakresu i metody rozwoju kompetencji technicznych
  • Jest kluczowym członkiem zespołów odpowiedzialnych za wdrażanie i utrzymanie metod zarządzania procesami AM, PM, IM

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe o profilu automatyk i /lub elektronik i/lub mechanik
  • 5 lat pracy w Dziale Utrzymania Ruchu, 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w Dziale Technicznym
  • Uprawnienia SEP E+D G1, G2, G3, obsługa wózka widłowego, podnośnika koszowego, suwnicy
  • Posługiwanie się dokumentacją techniczną w formie papierowej i elektronicznej
  • Znajomość szerokiego zakresu standardów sterownia i automatyzacji
  • Wiedza ekspercka w zakresie sterowania PLC, napędów DC/AC lub programowania
  • Prowadzenia zadań wg metodologii projektowej

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy