Specjalista Utrzymania Ruchu

ELEKTROBUDOWA sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie remontów i przeglądów maszyn, ewidencji linii produkcyjnych i innych urządzeń zainstalowanych w zakładzie zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami​,

  • gwarantowanie prawidłowego przygotowania i obiegu dokumentów związanych z naprawami i przeglądami,

  • zarządzanie gospodarką odpadami w firmie,

  • nadzór nad flotą samochodową,

  • przygotowywanie raportów dotyczących wyników z obszaru utrzymania ruchu,

  • utrzymywanie czystości oraz bezpieczeństwa warunków pracy,

  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień, modyfikacji i modernizacji maszyn produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu lub Serwisu (min. rok),

  • znajomość zagadnień z obszaru elektryki, automatyki, mechaniki lub pneumatyki,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,

  • możliwość awansu,

  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o. jest największą w kraju firmą działającą w branży elektroinstalacyjnej zajmującą się kompleksowymi usługami elektroinstalacyjnymi oraz budową kompletnych obiektów na potrzeby energetyki i przemysłu. Spółka jest wiodącym producentem urządzeń elektroenergetycznych, w tym głównie rozdzielnic i szynoprzewodów nn, SN i WN, urządzeń prądu stałego i stacji kontenerowych dla sektora elektroenergetycznego i przemysłu.

ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o. wchodzi w skład GRUPY ZARMEN – lidera na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych i jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce. GRUPA ZARMEN składa się z 13 spółek o szerokim i komplementarnym zakresie działalności.

Wejdź na www.elektrobudowa.com.pl i dowiedź się więcej o naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy