Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista Utrzymania Ruchu

DOVISTA Polska

  • Wędkowy (pow. tczewski)

    Wędkowy (pow. tczewski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6-14, 14-22, 22-06
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie bieżących awarii w zakresie mechaniki, elektryki oraz automatyki

  • Wykonywanie przeglądów, napraw maszyn oraz urządzeń zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • Udział w projektach dotyczących modyfikacji i usprawnień procesu produkcyjnego

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z dokonywanymi naprawami oraz przeglądami

  • Bezpośrednia współpraca z serwisami zewnętrznymi, działem produkcji oraz działami wspomagającymi produkcję

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: robotyka, automatyka, mechatronika)

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziana znajomość i umiejętność programowania sterowników plc

  • Znajomość urządzeń energoelektronicznych

  • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne sep do 1kv

  • Dobra organizacja pracy, zdolności analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.