Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Utrzymania Ruchu

SOLVAY POLAND SP. Z O.O.

  • Toruńska 222, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Toruńska 222

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizowanie prac Utrzymania Ruchu w odniesieniu do całego wyposażenia obiektu (budżet, zasoby, czas, części, narzędzia i urządzenia).

  • Szybkie reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem, oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek.

  • Zlecanie realizacji przeglądów prewencyjnych.

  • Tworzenie planów pracy z uwzględnieniem zasad BHP (udział w ocenie ryzyka dla danej pracy).

  • Nadzorowanie wykonywanych prac, zbieranie informacji po zakończonych pracach i ich dokumentowanie.

  • Przygotowywanie niezbędnych procedur, instrukcji pracy oraz dbanie o aktualną dokumentację urządzeń w podległym obszarze.

  • Działanie na rzecz ciągłego wprowadzania udoskonaleń poprzez wyciąganie wniosków z awarii oraz przesyłanie uwag i sugestii dotyczących udoskonaleń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane mechaniczne)

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymaniu Ruchu,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (mile widziana znajomość terminologii technicznej)

  • znajomość podstawowych aplikacji IT (MS Office)

  • umiejętności efektywnej komunikacji, pracy w zespole oraz dobrej organizacja pracy

  • mile widziane: uprawnienia SEP gr 1, 2, 3 „D”, Znajomość systemu SAP, Auto CAD i TPM, Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

- pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

- pakiet socjalny

- benefity pozapłacowe: prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do posiłków oraz pakietów sportowych, ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie do posiłków

Charakterystyka stanowiska:

Praca Specjalisty Utrzymania Ruchu w 40% ma miejsce bezpośrednio na instalacji produkcyjnej. Osoba pracująca na tym stanowisku ma zagwarantować przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa, wsparcie wiedzą techniczną osób realizujących zlecona zadania, terminową realizację prac mechanicznych przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów oraz wysoki poziom dostępności sprzętu poprzez stałe wprowadzanie udoskonaleń.

Wymagane dokumenty:

CV

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.solvay.com

Przewiń do profilu firmy