Ta oferta pracy jest nieaktualna od 641 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Utrzymania Ruchu

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Partner, międzynarodowa firma produkcyjna z branży technicznej, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

    Okolice Poznania

    12-019

    Opis Stanowiska:

    • Odpowiedzialność za ciągłość produkcji oraz techniczną sprawność maszyn,
    • Rozwiązywanie problemów technicznych,
    • Stała współpraca z innymi działami w Firmie,
    • Odpowiedzialność za wdrażanie ulepszeń maszyn.
    • Działania prewencyjne
    • Praca w systemie dwuzmianowym

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu,
    • Doświadczenie w naprawie maszyn i urządzeń
    • Znajomość elektroniki, elektryki, automatyki przemysłowej oraz pneumatyki,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z urządzeniami elektronicznymi, CNC
    • Umiejętność pracy w grupie

    Oferta:

    • Atrakcyjny pakiet zatrudnienia
    • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
    • Możliwość awansu w strukturach Firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!