Oferta pracy

Specjalista Utrzymania Taboru

CIECH CARGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie nadzoru nad pracami utrzymaniowymi we współpracy z pracownikami działu technicznego

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz nadzór nad jej przygotowaniem

  • Raportowanie wykonania zadań i projektów

  • Prowadzenie analiz, zestawień i raportów

  • Udział w odbiorach, komisjach i kontrolach przed organami państwowymi i branżowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe techniczne)

  • Doświadczenie w branży kolejowej na podobnym stanowisku

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Pracę w dobrej atmosferze, z wyjątkowymi ludźmi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Prześlij CV

2

Rozmowa rekrutacyjna online

3

Decyzja

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, żywice, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy