Logo Pracuj.pl

Specjalista Utrzymania Taboru

CIECH CARGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Janikowo
    Janikowo, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie nadzoru nad pracami utrzymaniowymi we współpracy z pracownikami działu technicznego
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz nadzór nad jej przygotowaniem
  • Raportowanie wykonania zadań i projektów
  • Prowadzenie analiz, zestawień i raportów
  • Udział w odbiorach, komisjach i kontrolach przed organami państwowymi i branżowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe techniczne)
  • Doświadczenie w branży kolejowej na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Pracę w dobrej atmosferze, z wyjątkowymi ludźmi

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji

1

Prześlij CV

2

Rozmowa rekrutacyjna online

3

Decyzja

CIECH CARGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, żywice, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Specjalista Utrzymania Taboru, Janikowo