Logo Pracuj.pl

Specjalista Utrzymania Technicznego - Elektromechanik

Celon Pharma S.A.O firmie

  • Kazuń Nowy (pow. nowodworski)
    Kazuń Nowy (pow. nowodworski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w uruchomieniach nowych maszyn i instalacji,
  • Okresowe przeglądy, bieżąca konserwacja urządzeń i systemów,
  • Naprawy oraz modernizacje urządzeń i systemów,
  • Bieżące usuwanie awarii,
  • Ofertowanie i realizacja zamówień na materiały i części eksploatacyjne,
  • Prowadzenie dokumentacji prac zgodnie z obowiązującymi zasadami w branży
  • farmaceutycznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne minimum średnie (preferowane kierunki: automatyka, robotyka,
  • mechatronika, elektryka, mechanika),
  • Znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn i systemów,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP,
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • pikniki rodzinne

Specjalista Utrzymania Technicznego - Elektromechanik, Kazuń Nowy (pow. nowodworski)