Oferta pracy

Specjalista UX

PROVIDENT Polska

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie, analiza danych oraz przygotowywanie raportów dot. aktywności Klienta na stronie internetowej

  • aktywne identyfikowanie możliwości poprawy procesu internetowej obsługi sprzedażowej i doświadczeń Klienta, w tym rekomendowanie zmian i usprawnień

  • udział w tworzeniu ścieżek Klienta i optymalizacja działaniach zmierzających do wykorzystania maksymalnego potencjału strony www

  • śledzenie najnowszych trendów rynkowych w obszarze UX

  • rekomendowanie oraz wdrażanie zmian w zakresie nowych funkcjonalności i doświadczeń Klienta

  • współpraca z zespołem projektowym oraz innymi Departamentami w celu tworzenia całościowych rozwiązań wspierających proces sprzedaży internetowej oraz doświadczeń Klienta

Nasze wymagania

  • znasz od strony praktycznej proces sprzedaży e-commerce

  • świetnie organizujesz swoją pracę, potrafisz wyznaczać priorytety i zarządzać swoim czasem

  • rozumiesz i potrafisz łączyć różne perspektywy – potrzeby Klienta, cele biznesowe i wymagania techniczne

  • umiejętnie komunikujesz się w ramach różnorodnych grup projektowych, sprawnie przekładasz język technicznych na obszar biznesowy

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz zaawansowaną znajomość MS Excel

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (język biznesowy w mowie i piśmie)

  • znasz narzędzia analityki webowej Google Analytics, Big Query

  • masz doświadczenie w pracy z CMS i znasz HTML

Mile widziane

  • znajomość SQL

  • znajomość CSS, JS

To oferujemy

  • pracę hybrydową

  • elastyczne godziny pracy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • pakiet opieki medycznej

  • dzień wolny na wolontariat

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop