Oferta pracy

Specjalista w bazie logistycznej

Moderna Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór oraz koordynowanie pracy bazy magazynowo- sprzętowej.

  • Prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami eksploatacji środków sprzętowo transportowych, maszyn i urządzeń oraz zaplecza techniczno- warsztatowego.

  • Dbałość o bieżące utrzymanie w gotowości technicznej sprzętu będącego na stanie Bazy Sprzętu, zapewniając bezpieczną jego obsługę.

  • Prowadzenie rejestrów sprzętu oraz materiałów budowlanych znajdujących się na terenie Bazy.

  • Ustalanie potrzeb w zakresie napraw głównych oraz kasacji środków sprzętu, transportu, maszyn i urządzeń.

  • Zabezpieczenie budów w środki sprzętowo-transportowe.

  • Zarządzanie sprzętem samochodowym oraz sprzętem budowlanym lekkim i ciężkim.

  • Organizacja transportów sprzętu pomiędzy kontraktami.

  • Organizacja sprzętu na potrzeby kontraktów.

  • Tworzenie zapotrzebowania na sprzęt zgodnie z potrzebami planowanych inwestycji.

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług transportowych i sprzętowych.

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz ochrony środowiska wśród kierowców.

  • Organizacja procesu zakupu/wynajmu sprzętu budowlanego na potrzeby budowy w tym tworzenie baz dostawców i podwykonawców oraz udział w procesie ich wyboru i kontraktacji.

  • Udział w procesie negocjacji warunków umów/zleceń zawieranych z dostawcami oraz podwykonawcami.

  • Zapewnienie właściwej optymalizacji wykorzystania sprzętu.

  • Wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert oraz ich wariantów.

  • Wyszukiwanie dostawców i podwykonawców.

  • Przygotowanie zapytań ofertowych na zakup/wynajem sprzętu.

  • Uzgadnianie umów/zleceń aż do momentu ich zawarcia.

  • Zabezpieczanie potrzeb przedsiębiorstwa w zakresie odzieży, środków czystości, olejów, smarów, materiałów ropopochodnych oraz prowadzenie szczegółowej ewidencji w tym zakresie.

  • Racjonalne wykorzystanie pomieszczeń i innych miejsc magazynowych, składowanie materiałów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)

  • umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu

  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • dyspozycyjność

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

Moderna Holding Sp. z o.o.

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów,

w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji,

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA W BAZIE LOGISTYCZNEJ

Miejsce pracy: Gdynia

Przewiń do profilu firmy