Specjalista w Biurze Administracji

TAURON Ciepło sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie do składnicy akt i ewidencjonowanie dokumentacji niearchiwalnej z jednostek organizacyjnych

  • Wypożyczanie i udostępnianie dokumentacji niearchiwalnej

  • Brakowanie dokumentacji

  • Prowadzenie ewidencji rejestrów archiwalnych

  • Prowadzenie wykazu spisów zdawczo-odbiorczych składnic akt

  • Rozliczanie i kontrola usługi w zakresie utrzymania czystości w budynkach posadowionych na nieruchomościach stanowiących własność Spółki lub będących w jej dyspozycji oraz terenów wokół budynków

  • Rozliczanie i kontrola usługi konserwacji i drobnych napraw klimatyzacji

  • Obsługa procesów związanych z Biurem Administracji

  • Administrowanie budynkami biurowymi zarządzanymi przez Biuro Administracji

  • Rozliczanie faktur w systemie IFS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe z zakresu administracji

  • Znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony dokumentacji

  • Znajomość Prawa Budowlanego

  • Znajomość MS Excel w stopniu podstawowym

  • Zaangażowanie, sumienność, samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i mobilność

  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań, otwartość na zmiany

Mile widziane

  • Znajomość instrukcji organizacji i zakresu działania składnic akt

  • Umiejętność współpracy z przedstawicielami innych jednostek organizacyjnych w zakresie powierzonych obowiązków

  • Znajomość programu ARIS, IFS

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

  • Świadczenia socjalne, dofinansowanie kart multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • program wdrożeniowy

  • udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy