Oferta pracy

Specjalista w Biurze ds. pracowniczych

PGE Obrót S.A.

  • 8 Marca 6, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

8 Marca 6

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie całokształtu spraw związanych z obsługą kadrową pracowników.

  • Obsługa procesów zatrudniania, zmiany warunków płac i zakończenia pracy.

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy- umowy o pracę, świadectwa pracy.

  • Prowadzenie ewidencji personalnej pracowników - akta osobowe.

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy- rozliczanie, monitorowanie urlopów i nieobecności.

  • Obliczanie wymiaru urlopu.

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym.

  • Bieżąca aktualizacja badań lekarskich.

  • Ewidencja szkoleń BHP.

  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji pracowniczej.

  • Sporządzanie dokumentacji ZUS - dokumenty zgłoszeniowe, deklaracje rozliczeniowe, dokumentacja zasiłkowa.

  • Prowadzenie comiesięcznych i rocznych uzgodnień ZUS,US,PFRON,GUS.

  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Opracowywanie projektów regulaminów wewnętrznych.

  • Współpraca przy audytach, kontrolach PIP,ZUS,US.

  • Obsługa programu PŁATNIK, PFRON,GUS.

  • Prowadzenie korespondencji z firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty kadrowego (min. 2 lata).

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych, programu Płatnik.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).

  • Znajomość programu SAP (ZKL).

  • Komunikatywność, samodzielność, systematyczność, umiejętność poszukiwania rozwiązań.

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz wysoka kultura osobista.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu oraz ustalania priorytetów, zarządzania czasem.

  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Elastyczność i otwartość na nowe zadania, zdolność do samokształcenia się.

To oferujemy

  • Umowa na czas określony w celu zastępstwa.

  • Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy.

  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Obrót z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE. Obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego i gospodarstw domowych. Stawia na szeroką ofertę produktową, partnerskie relacje, niezawodną obsługę, gwarantując kompleksową realizację potrzeb energetycznych.

W swojej działalności PGE Obrót kieruje się troską o środowisko naturalne. Realizując strategię Grupy PGE w obszarze sprzedaży detalicznej, zapewnia Klientom szeroki dostęp do zielonej energii. Promuje też proekologiczne postawy, jak korzystanie z PGE eFaktury. Spółka stawia również na nowoczesną obsługę odpowiadającą na oczekiwania Klientów. Rozwija kanały zdalnego kontaktu, a także automatyzuje procesy sprzedażowe i rozliczeniowe.

Jako największy, rzetelny i sprawdzony partner na rynku, PGE Obrót posiada certyfikat firmy działającej zgodnie z Dobrymi Praktykami Sprzedawców Energii Elektrycznej opracowanymi przez Towarzystwo Obrotu Energią (TOE). PGE Obrót od lat nagradzana jest godłem „Firma Przyjazna Klientowi", laurem przyznawanym bezpośrednio przez Klientów.

Przewiń do profilu firmy