Ta oferta pracy jest nieaktualna od 244 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Biurze Eksportu

  • Cieszyn, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Elektrometal SA w Cieszynie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Cieszyn

    Zadania:

    • nawiązywanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami;
    • obsługa handlowo – marketingowa klientów firmy;
    • prowadzenie negocjacji handlowych;
    • realizowanie planów sprzedaży;
    • dbałość o dobry wizerunek firmy, a także efektywna współpraca z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego;
    • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;
    • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych;
    • łatwość nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientem;
    • kreatywność i samodzielność działania;
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • atrakcyjne warunki pracy;
    • atrakcyjny system wynagrodzeń;
    • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego;
    • możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowych projektów.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie alikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych, na adres:

    Elektrometal SA
    ul. Stawowa 71, 43 – 400 Cieszyn

    lub za pomocą przycisku "Aplikuj"

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elektrometal S.A. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elektrometal S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.