Logo Pracuj.pl

Specjalista w Biurze Karier

UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIUO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU

Komandorska 118/120

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjno-organizacyjna praktyk zawodowych i programów stażowych;
  • przygotowanie dokumentacji dedykowanej dla indywidualnych studentów/ek;
  • generowanie dokumentów dedykowanych do procesu obsługi praktyk zawodowych i programów stażowych;
  • prowadzenie stosownych rejestrów dokumentacji, baz danych, zestawień studentów/ek;
  • organizacja zadań związanych z realizacją procesów praktyk zawodowych i programów stażowych;
  • stały kontakt z jednostkami wewnętrznymi Uczelni w zakresie obsługi procesu i przepływu dokumentacji;
  • obsługa skrzynek mailowych i nadzór nad korespondencją elektroniczną.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1;
  • wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci administracji i zarządzania);
  • znajomość pracy w zakresie realizacji projektów unijnych;
  • sumienność i samodzielność w działaniu;
  • aktywność w poszukiwaniu informacji;
  • umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej.

To oferujemy

  • przestrzeń do testowania i realizacji własnych pomysłów;
  • realny wpływ na kształtowanie schematu pracy;
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny;
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy;
  • premie miesięczne i kwartalne;
  • możliwość pracy w ambitnym i dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach;
  • atrakcyjną lokalizację z dobrym dojazdem.

Jesteśmy liczącym się ośrodkiem badań w dziedzinie nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu oraz jedną z największych szkół ekonomicznych w kraju. Odgrywamy ważną rolę w kształceniu ekonomistów, w badaniach naukowych i pracach dla gospodarki. Jesteśmy aktywnym partnerem w międzynarodowych kontaktach naukowych i dydaktycznych.

Posiadamy szeroką ofertę edukacyjną, Szkolę Doktorską oraz studia doktoranckie dla obcokrajowców.

Specjalista w Biurze Karier, Komandorska 118/120, Krzyki, Wrocław