Oferta pracy

Specjalista w Biurze Kontrolingu

TU EUROPA SAO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
z siedzibą we Wrocławiu poszukuje Kandydata do pracy na stanowisku:

Zadania:

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby spółki
  • Analiza rentowności produktów m.in według rodzaju produktów oraz kanałów dystrybucji
  • Sporządzanie raportów dla Grupy
  • Analiza miesięczna kosztów w odniesieniu do planów budżetowych
  • Udział w procesie zamykania miesiąca sprawozdawczego
  • Współudział przy tworzeniu hurtowni danych
  • Automatyzacja raportów finansowych
  • Udział w procesie budżetowania oraz przygotowaniach kwartalnych prognoz finansowych
  • Inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji

Oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu analizy finansowej – warunek konieczny
  • Ukończone studia wyższe preferowany kierunek finanse/rachunkowość/analiza finansowa
  • Wymagana praktyka na podobnym stanowisku (2-3 lata), najlepiej w instytucji finansowej
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Duże zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość Excela oraz mile widziana dobra znajomość Accessa
  • Podstawowa znajomość SQL mile widziana znajomość VBA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Zaangażowanie
  • Zdolności pracy w warunkach presji czasu

Co możemy Ci zaoferować?

  • Programy rozwojowe
  • Bezpłatne zajęcia językowe
  • Platforma my benefit
  • Opieka medyczna
  • Karta multisport
  • Spotkania integracyjne
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, w możliwie szybkim terminie za pomocą "Aplikuj".

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez TU Europa S.A. oraz TU na Życie Europa S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Jeżeli w zakresie przesłanych przez Ciebie danych, znajdują się dane szczególnych kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane dotyczące zdrowia), prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym”

Więcej informacji o Grupie Ubezpieczeniowej Europa oraz o procesie rekrutacji znajdziesz na stronie www.tueuropa.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy