Oferta pracy

Specjalista w Biurze Obługi Klienta

Luneos Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działem księgowości w zakresie zlecania wystawiania faktur.

  • Bieżący monitoring płatności klientów.

  • Dbanie o kompletność, poprawność i prawidłowy obieg dokumentów.

  • Bieżąca obsługa biura.

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych zasad księgowości z zakresu wystawiania faktur, korekt, refaktur, not księgowych.

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie w wykonywanie zadań.

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word).

To oferujemy

  • Mamy elastyczne godziny pracy

  • Brak dress code’u

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach

  • Dostarczamy niezbędne narzędzia do pracy

  • Wsparcie przełożonego na każdym etapie pracy

  • Pracujemy w przyjaznej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację i realizację interesujących zadań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne