Logo Pracuj.pl

Specjalista w Biurze Obługi Klienta

Luneos Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działem księgowości w zakresie zlecania wystawiania faktur.
  • Bieżący monitoring płatności klientów.
  • Dbanie o kompletność, poprawność i prawidłowy obieg dokumentów.
  • Bieżąca obsługa biura.

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych zasad księgowości z zakresu wystawiania faktur, korekt, refaktur, not księgowych.
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie w wykonywanie zadań.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word).

To oferujemy

  • Mamy elastyczne godziny pracy
  • Brak dress code’u
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach
  • Dostarczamy niezbędne narzędzia do pracy
  • Wsparcie przełożonego na każdym etapie pracy
  • Pracujemy w przyjaznej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację i realizację interesujących zadań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Specjalista w Biurze Obługi Klienta, Szczecin