Oferta pracy

Specjalista w Biurze Obsługi Klienta

Moliera 2O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem Sklepu Internetowego Moliera2.com poszukujemy Specjalisty na stanowisko:

Specjalista w Biurze Obsługi Klienta Moliera2.com

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta, zgodna ze standardami firmy
  • udzielanie informacji klientom o ofercie sklepu internetowego i jego serwisie.
  • przygotowywanie zestawień oraz raportów

Wymagania:

  • doświadczenie w telefonicznej oraz mailowej obsłudze klienta min. 2 lata (niezbędne)
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w ciągu 30 dni (niezbędne)
  • znajomość obsługi MS Word oraz MS Excel
  • znajomość języka angielskiego
  • solidność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • punktualność, uczciwość, samodzielność, komunikatywność, chęć do pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • bardzo ciekawe i rozwojowe stanowisko
  • wykorzystanie potencjału, możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy
  • pracę w dużym i profesjonalnym zespole w centrum Warszawy
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka zdrowotna, MultiSport)
  • rabaty pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu oraz w CV przez IT FASHION POLSKA GROUP & PARTNERS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Moliera 2, 00-076 Warszawa (dalej: "IT FASHION") – w zakresie niezbędnym dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Zgoda obowiązuje przez przyjęty IT FASHION okres wskazany w klauzuli obowiązku informacyjnego. Niniejsza zgoda może być odwołana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy