Oferta pracy

Specjalista w biurze obsługi klienta

Pirelli Polska Sp. z o.o.O firmie

4 500‐5 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Franciszka Klimczaka 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Pirelli Polska Sp. z o.o.

Franciszka Klimczaka 1

Warszawa

Career Opportunities: Specjalista w biurze obsługi klienta (12745)

Jesteśmy międzynarodową firmą z branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym, liderem w segmencie Premium.

Zadania:

  • Bieżąca obsługa zamówień i zleceń klientów B2B oraz B2F - telefonicznych, internetowych oraz mailowych;
  • Wsparcie działu sprzedaży i działu flotowego;
  • Wsparcie i aktywacja klientów B2B;
  • Budowanie trwałej relacji z klientem biznesowym i flotowym;
  • Kontrola realizacji zamówień i zleceń klientów, monitoring dostaw, śledzenie wysyłek;
  • Tworzenie raportów.

Wymagania:

  • Doskonała dykcja;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dokładność i dobra organizacja pracy;
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu;
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta mile widziane;
  • Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word);
  • Znajomość języka angielskiego – stopień komunikatywny;
  • Znajomość rynku opon będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (outsourcing);
  • Stabilne zatrudnienie oraz pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy;
  • Opiekę medyczną;
  • Pracę w biurze i w trybie zdalnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy