Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Biurze Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    AIQLABS to dynamicznie rozwijający się, nowoczesny fintech, posiadający w swoim portfolio produkty kierowane do klientów indywidualnych i biznesowych. W związku ze strategicznymi planami rozwoju naszej firmy, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i obejmie rolę Specjalisty w Biurze Obsługi Klienta.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie pełnej komunikacji z klientami, m.in.: rozmów telefonicznych, chatów, korespondencji mailowej i sms.
    • Obsługa korespondencji przychodzącej od klientów.
    • Przygotowywanie projektów pism wychodzących.
    • Prowadzenie działań związanych z monitoringiem spłat klientów.
    • Wyjaśnianie, wstępne analizowanie oraz zgłaszanie problemów związanych z obsługą klienta , które wymagają dodatkowej weryfikacji lub sprawdzenia.

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.
    • Mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi klienta związanej z produktami finansowymi.
    • Wykształcenie minimum średnie.
    • Umiejętność obsługi komputera i programów pakietu Office.
    • Dyspozycyjność.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność prowadzenia rozmów z klientami.
    • Wysoka kultura osobista.
    • Orientacja na klienta.

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Wspólne wyjścia integracyjne
    • Pakiet medyczny
    • Kartę MultiSport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest AIQLABS Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Inflanckiej 11/27, 00-189 Warszawa, Dane osobowe oraz dane kontaktowe (o ile zostaną podane) będą przetwarzane na podstawie wyrażonej zgody (Art. 6 ust 1 lit a RODO) w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji lub w obecnym i kolejnych naborach naszych pracowników. Wyrażenie zgody jest dobrowolne (zgoda może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem). Odbiorcami Państwa danych mogą być podmioty działające na zlecenie AIQLABS takie jak np. firmy świadczące usługi IT, obsługi prawnej, doradztwa biznesowego. Państwa dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane nie dłużej niż 3 miesiące od zakończenia procesu rekrutacji w przypadku wyrażenia zgody na obecną rekrutację lub do wycofania zgody na przetwarzania danych osobowych w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe nabory.
    Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania lub usunięcia przy czym wniesienie usunięcia danych jest jednoznaczne z rezygnacją w procesie rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach określonych w art. 18 RODO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie Państwa danych osobowych. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem mailowym [email protected] lub listownie pod adresem administratora danych.
    Przesyłając swoją aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AIQLABS Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Inflanckiej 11/27, 00-189 Warszawa, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.