Specjalista w Biurze Planowania i Nadzoru Produkcji - Sekcja ZWB

TAURON Ciepło sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kim jesteśmy?

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.
Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Twoje zadania

  • Sporządzanie bilansów masowo energetycznych elektrociepłowni
  • Monitorowanie podstawowych wskaźników technicznych elektrociepłowni
  • Kontrola poprawności wskazań urządzeń pomiarowych
  • Uzgadnianie z odbiorcą sprzedaży ciepła
  • Analiza i monitorowanie parametrów pracy urządzeń wytwórczych w elektrociepłowni
  • Sprawozdawczość URE, ARE, GUS
  • Rozliczanie zakupu gazu ziemnego, energii elektrycznej i ciepła
  • Udział w pracach Komisji poawaryjnej

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek energetyka lub pokrewne
  • Znajomość procesów technologicznych wytwarzania energii elektrycznej i ciepła w elektrociepłowni.
  • Znajomość Prawa Energetycznego
  • Znajomość poruszania się w systemach klasy ERP
  • Komunikatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Nastawienie na cel i skuteczność działania
  • Samodzielność w działaniu i wykazywanie inicjatywy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Biegła znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Program
    wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • Karta
    Multisport
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

Oferta różni się w zależności od Spółki/lokalizacji.

Sprawdź podczas rozmowy rekrutacyjnej, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem www.tauron.pl/rodo/klauzula-tc-rekrutacja

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Spółka: TAURON Ciepło sp. z o.o.

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nr ref: TC/2020/08/01

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy