Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Biurze Rektora

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLITECHNIKA GDAŃSKA ogłasza nabór na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe magisterskie
    • przynajmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point)
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
    • umiejętność pracy pod presją czasu oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • doskonała organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
    • wysoka kultura osobista

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość Elektronicznego Zarządzania Dokumentami
    • znajomość zasad funkcjonowania szkoły wyższej

    Zadania:

    • prowadzenie rejestru korespondencji oraz redagowanie pism wychodzących (również w języku angielskim)
    • nadzór nad obiegiem dokumentów i informacji
    • przygotowywanie prezentacji i zestawień na potrzeby przełożonych
    • praca przy organizacji centralnych uroczystości uczelnianych
    • obsługa administracyjna i prowadzenie sekretariatu
    • prowadzenie kalendarza spotkań
    • obsługa spotkań oraz dbanie o wizerunek Uczelni
    • obsługa bieżąca spraw, w tym wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne.

    Wymagane dokumenty:

    • CV
    • list motywacyjny
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji do 6 kwietnia 2018 r. poprzez przycisk aplikowania.

    TERMIN SKŁADANIA OFERT: 6.04.2018 r.
    TERMIN ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU:kwiecień 2018
    PLANOWANY TERMIN ZATRUDNIENIA: maj 2018

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych przy procesie rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych j.t. Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (j.t. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) przyjmuję do wiadomości, że administratorem zebranych danych osobowych jest Politechnika Gdańska z siedzibą w Gdańsku na ul. Narutowicza 11/12. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do treści podanych danych i ich poprawiania".

    Konkurs może zostać zamknięty bez wyłonienia kandydata. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy. Zlecający zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty