Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Biurze Rynku Górniczego

Elektrometal S.A.

  • Stawowa 71, Cieszyn
    Cieszyn, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Stawowa 71

Cieszyn

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami;

  • obsługa handlowo – marketingowa klientów firmy;

  • prowadzenie negocjacji handlowych;

  • realizowanie planów sprzedaży;

  • dbałość o dobry wizerunek firmy, a także efektywna współpraca z innymi działami firmy.

  • nadzór i koordynacja inwestycji pod klucz

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;

  • gotowość do wyjazdów służbowych;

  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji;

  • kreatywność i samodzielność działania;

  • prawo jazdy kat. B.

  • biegła znajomość obsługi komputera w środowisku Microsoft Windows i Office

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych

  • znajomość zagadnień związanych z organizacją miejsca pracy

  • analiza sprzedaży, ocena rentowności, kalkulacja cen produktów, analiza kosztów i przychodów

  • wsparcie w zakresie planowania budżetu, ocena potencjału inwestycyjnego

  • zarządzanie procesem kontroli kosztów i budżetowania

  • gotowość do sporadycznych zjazdów w podziemia kopalń

  • znajomość zagadnień branży górniczej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • atrakcyjne warunki pracy;

  • atrakcyjny system wynagrodzeń;

  • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego;

  • możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowych projektów.

Benefity

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

ELEKTROMETAL SA

ul. Stawowa 71, 43 – 400 Cieszyn

lub za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.