Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Biurze Uznawalności Wykształcenia

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej O firmie

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Polna 40

Warszawa

(Nr ref. BUW/1/2021)

Data przyjmowania zgłoszeń do: 28.02.2021r.

Data rozstrzygnięcia: 31.03.2021r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, Śródmieście

Gotowość do podjęcia pracy: 01.04.2021r.

Najważniejsze zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie informacji o zagranicznych dyplomach;
  • udzielanie informacji dot. zasad uznawania w Polsce zagranicznych dokumentów;
  • udzielanie informacji o polskim systemie edukacji i statusie polskich szkół wyższych;
  • przygotowywanie materiałów nt. uznawalności wykształcenia (w jęz. polskim i angielskim) m.in. do umieszczenia na stronie internetowej NAWA;
  • udział w organizacji seminariów/webinariów poświęconych uznawalności wykształcenia;
  • udział w realizacji projektów międzynarodowych dot. uznawalności wykształcenia.

Od osób zgłaszających swoją kandydaturę oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego;
  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy biurowej – preferowane doświadczenie w pracy w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym;
  • doświadczenia w obsłudze cudzoziemców;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją w j. anielskim (min. B2);
  • komunikatywna znajomość innego języka europejskiego będzie dodatkowym atutem;
  • wiedza na temat systemu szkolnictwa wyższego i znajomość zasad dotyczących uznawalności wykształcenia uzyskanego za granicą będzie dodatkowym atutem;
  • dyspozycyjności do odbywania podróży służbowych, w tym zagranicznych;
  • biegłej znajomości programów pakietu Microsoft Office;
  • doświadczenia w pracy w systemie EZD lub innym systemie służącym do elektronicznego zarządzania dokumentacją.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • kontakt z przedstawicielami środowiska akademickiego;
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia, kursy językowe);
  • prywatną opiekę medyczną.
Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA: https://nawa.gov.pl/images/PO-WER/Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf

oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

"Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych, zamieszczonych w CV, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez NAWA. Potwierdzam zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA."

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

"Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NAWA."

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Ogłoszenie archiwalne