Oferta pracy

Specjalista w Biurze Współpracy z Gospodarką

UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACHO firmie

  • Bankowa 14, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH

Bankowa 14

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie potrzeb rynkowych, w tym zapotrzebowania na projekty, usługi badawcze i ekspertyzy,

  • przygotowywanie i realizacja projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych,

  • pozyskiwanie środków finansowych i rzeczowych na potrzeby wydarzeń akademickich (fundraising),

  • poszukiwanie możliwości współpracy z aktualnymi i potencjalnymi partnerami Uczelni,

  • analizowanie potencjału komercyjnego Uczelni,

  • przygotowywanie ofert technologicznych i ofert współpracy,

  • udział oraz organizacja spotkań i wydarzeń o charakterze science to business,

  • udział oraz organizacja imprez targowo-wystawienniczych, festiwalu nauki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • udokumentowane minimum 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania i realizacji projektów finansowanych z funduszy strukturalnych,

  • biegła obsługa pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2.

Mile widziane

  • wiedza nt. systemu szkolnictwa wyższego i nauki,

  • znajomość tematyki transferu technologii, komercjalizacji wyników badań, współpracy na linii nauka-biznes,

  • wiedza nt. regionalnego systemu innowacji, w tym znajomość dokumentów strategicznych na poziomie województwa,

  • doświadczenie w zakresie fundraisingu,

  • doświadczenie w zakresie aktywnej sprzedaży,

  • samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kreatywność,

  • umiejętność analizy i prezentacji danych,

  • komunikatywność oraz gotowość do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • realizację zadań umożliwiających rozwój kompetencji zawodowych,

  • rozwój umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach,

  • miesięczne premie, dodatkowe wynagrodzenie roczne – tzw. „trzynastka”,

  • dofinansowanie wypoczynku, biletów do kina, teatru oraz zajęć sportowych,

  • możliwość korzystania z programu grupowego ubezpieczenia na życie dla

  • pracowników Uniwersytetu i ich współmałżonków/partnerów życiowych oraz

  • pełnoletnich dzieci,

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej w ramach dodatkowego

  • ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników Uniwersytetu i ich

  • współmałżonków/partnerów życiowych oraz dzieci,

  • możliwość korzystania z Pracowniczego Programu Emerytalnego oraz grupowego

  • ubezpieczenia emerytalnego POGODNA JESIEŃ,

  • dobrą atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Dodatkowe wynagrodzenie- 13 pensja

Uniwersytet Śląski w Katowicach jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się uczelni publicznych w Polsce oraz częścią uniwersytetu europejskiego Transform4Europe. Posiada 8 wydziałów zlokalizowanych w 4 kampusach w Katowicach, Sosnowcu, Chorzowie oraz w Cieszynie.

Uniwersytet oferuje szeroki wybór ponad 80 kierunków studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia, w tym kierunków międzynarodowych prowadzonych w języku angielskim. Uczelnia prowadzi także dwie szkoły doktorskie oraz zapewnia szeroką ofertę studiów podyplomowych. Obecnie na 8 wydziałach kształci się ponad 22 tysiące studentów

Przewiń do profilu firmy

Zgłoszenia

Przesłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny w odpowiedzi na niniejsze zgłoszenie oznacza przyjęcie do wiadomości treści klauzuli informacyjnej RODO dla kandydatów do pracy.

Wymagane dokumenty należy złożyć w formie elektronicznej do dnia 05.05.2021 roku.

Aplikacje, które wpłyną po ww. terminie oraz aplikacje niekompletne nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których oferty będą w największym stopniu spełniać wymagania formalne. Uczelnia zastrzega sobie prawo pozostawienia rekrutacji bez rozstrzygnięcia.