Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista w Biurze Zarządu

ORLEN OIL Sp. z o.o.O firmie

  • Opolska 114, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ORLEN OIL Sp. z o.o.

Opolska 114

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa korporacyjna Spółki

  • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi obsługującymi Spółkę

  • Współpraca z kancelarią patentową obsługującą Spółkę. Bieżącą współpraca z obszarami biznesowymi spółki (sprzedaż, marketing, badania i rozwój) w zakresie praw ochronnych przysługujących ORLEN OIL, w tym w zakresie naruszeń, znaków kolizyjnych

  • Przygotowanie kwartalnych raportów w zakresie modyfikacji oraz nowych zgłoszeń znaków towarowych, wzorów przemysłowych oraz patentów

  • Opiniowanie i weryfikacja umów pod kątem prawa własności przemysłowej i prawa autorskiego

  • Sporządzanie dokumentów pełnomocnictw

  • Tworzenie przepisów i procedur wewnętrznych

  • Dbałość o zgodność regulacji wewnętrznych i dokumentacji z obowiązującymi przepisami prawa oraz Standardami Grupy Kapitałowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze

  • Doświadczenie w obsłudze korporacyjnej podmiotów gospodarczych, tym: w przygotowywaniu uchwał, protokołów z posiedzeń organów Spółki

  • Doświadczenie w przygotowywaniu i opracowywaniu wewnętrznych aktów organizacyjnych oraz tworzeniu przepisów i procedur wewnętrznych

  • Praktyczna znajomość prawa spółek handlowych oraz prawa własności przemysłowej i prawa autorskiego

  • Doświadczenie w sporządzaniu, opiniowaniu i weryfikacji umów pod kątem prawa własności przemysłowej i prawa autorskiego

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Umiejętność redagowania tekstów oraz precyzyjnego formułowania wniosków i wypowiedzi

  • Samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz szukania rozwiązań

  • Umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w firmie należącej do czołowej Grupy Kapitałowej w Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w ramach umowy o zastępstwo na okres min. 1 roku

  • System premii i nagród

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej