Oferta pracy

Specjalista w Biurze Zarządu

PSE INNOWACJE SP Z O OO firmie

PSE INNOWACJE SP Z O O

al. Jerozolimskie 132

Warszawa

PSE Innowacje sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu analiz, badań, nowych technologii i rozwiązań informatycznych w sektorze elektroenergetycznym. Założeniem spółki jest świadczenie powyższych usług w najwyższej światowej jakości przy szybkim reagowaniu na doraźne potrzeby klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki kandydata:

  • Obsługa organów Spółki
  • Opracowywanie projektów uchwał organów we współpracy z prawnikiem Spółki
  • Gromadzenia materiałów na posiedzenia organów Spółki i ich weryfikacja pod kątem formalnym
  • Organizacja i protokołowanie posiedzeń, narad i spotkań
  • Profesjonalna organizacja procesu zawierania, rejestrowania i archiwizowania umów
  • Przygotowywanie wniosków do sądu rejestrowego we współpracy z prawnikiem Spółki
  • Sporządzanie projektów pełnomocnictw dla osób reprezentujących Spółkę
  • Współpraca przy opracowywaniu projektów wewnętrznych procedur i regulacji
  • Wsparcie w organizacji zewnętrznej obsługi prawnej
  • Organizowanie komunikacji wewnętrznej w Spółce
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi jednostkami organizacyjnymi Spółki, właściwymi jednostkami nadzoru właścicielskiego, urzędami i instytucjami w zakresie pracy Biura Zarządu
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację w obszarze działalności Biura Zarządu
  • Wykonywanie innych czynności, zapewniających prawidłową organizację i przebieg pracy Biura Zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: prawo, zarządzanie lub kierunki pokrewne)
  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków wymagającym pracy z dokumentami prawnymi
  • Umiejętność redagowania tekstów i przygotowywania formalnych pism
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel, Power Point) – warunek konieczny
  • Samodzielność, skrupulatność i odpowiedzialność za prowadzone działania
  • Dyskrecja
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność i umiejętności współpracy zarówno ze współpracownikami, jak i z kadrą kierowniczą najwyższego szczebla

Oferujemy:

  • Ciekawą i różnorodną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce sektora energetycznego
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premii i nagród
  • Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet benefitów, w tym m.in. prywatną opiekę medyczną, świadczenia ZFŚS, karty sportowe
  • Przyjazne środowisko pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy