Logo Pracuj.pl

Specjalista w Biurze Zarządzania Inwestycjami

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance GroupO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie dla Zarządu, Rady Nadzorczej, KNF, Grupy VIG, w tym raportowanie w ramach SII,
  • Okresowe raportowanie stanu portfela inwestycji i wyniku na działalności lokacyjnej, w tym tworzenie modeli wyceny aktywów i ich administracja,
  • Tworzenie okresowych planów działalności lokacyjnej,
  • Analiza i ocena projektów inwestycyjnych,
  • Opracowywanie materiałów i prezentacji na Komitety Inwestycyjne,
  • Wsparcie w przygotowywaniu rekomendacji inwestycyjnych,
  • Współpraca z instytucjami finansowymi,
  • Rozliczanie zawartych transakcji (back office),
  • Udział w zarządzaniu aktywami, łącznie z przygotowywaniem samodzielnych rekomendacji inwestycyjnych i zawieraniem transakcji (giełdowych i pozagiełdowych).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarach: finanse, ekonomia, nauki ścisłe lub techniczne,
  • Chęć do nauki i specjalizacji w inwestycjach,
  • Znajomość MS Excel na poziomie co najmniej tabel przestawnych i makr,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność sporządzania prezentacji,
  • Systematyczność i dokładność.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, należącej do jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennych kompetencji
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Specjalista w Biurze Zarządzania Inwestycjami, Warszawa