Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Biurze Zarządzania Inwestycjami

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group – jedna z dynamicznie
    rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku, należąca do międzynarodowej
    grupy Vienna Insurance Group, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • budowa portfela inwestycji zgodnego z przyjętą strategią
    • wycena poszczególnych produktów inwestycyjnych oraz monitorowanie ich rentowności (obligacje, akcje, fundusze inwestycyjne)
    • udział w procesie wyliczenia kapitałowego wymogu wypłacalności oraz raportowania zgodnych z systemem Wypłacalność II
    • udział w procesie testów warunków skrajnych
    • analiza ALM, szacowanie ryzyka wynikającego z niedopasowania struktury terminowej aktywów i pasywów
    • cykliczne monitorowanie limitów inwestycyjnych
    • przygotowywanie raportów i prezentacji dla zarządu oraz komitetu inwestycyjnego
    • współpraca z instytucjami finansowymi w zakresie realizowania polityki inwestycyjnej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat
    • zainteresowanie tematyką rynków kapitałowych
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel oraz Power Point
    • znajomość zagadnień związanych z wyceną instrumentów finansowych
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
    • proaktywna postawa i umiejętności wychodzenia z inicjatywą
    • bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
    • możliwość podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Zainteresowane osoby prosimy  przesłanie  CV oraz listu  motywacyjnego