Oferta pracy

Specjalista w Biurze Zarządzania Projektami

XTPL SAO firmie

  • Stabłowicka 147, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

XTPL SA

Stabłowicka 147

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie postępów rzeczowo-finansowych projektów zgodnie z wnioskami o dofinansowanie, w szczególności kontrola wydatków

  • Współpraca z działami merytorycznymi przy realizacji projektów

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej i jej archiwizacja (m.in. postępowań o udzielenie zamówień publicznych, umów z dostawcami, weryfikacja i opisywanie dokumentów potwierdzających poniesione wydatki dotyczące projektów)

  • Przygotowywanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności, rozliczeń końcowych

  • Realizacja zamówień zgodnie z właściwymi wytycznymi lub zapisami umów o dofinansowanie

  • Kontakty z wykonawcami, monitoring dostaw i płatności

  • Uzupełnianie bazy personelu projektu w systemie SL2014, utrzymywanie kontaktów z opiekunami projektów z ramienia IW (NCBiR)

  • Udział w kontrolach projektów przeprowadzanych przez instytucje finansujące

  • Kontrola i monitoring obiegu dokumentów finansowo - księgowych i ich dekretacja

  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym

  • Wsparcie zespołu w bieżących kwestiach organizacyjnych, administracyjnych i biurowych związanych z realizacją projektów

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków UE

  • Wykształcenie wyższego

  • Znajomość systemu SL2014

  • Znajomość portalu Baza Konkurencyjności

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Znajomość dokumentów, procedur i szczegółowych wytycznych niezbędnych do prawidłowej realizacji i rozliczania projektów dofinansowanych ze środków UE, w szczególności wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków

  • Dokładność, zorientowanie na szczegóły

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)

  • Podstawowa wiedza w zakresie księgowości i rachunkowości

  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa zamówień publicznych

  • Podstawowa wiedza w zakresie prawa pracy, kadr i płac

Mile widziane

  • Doświadczenie w rozliczaniu i realizacji projektów B+R, takich jak “Szybka Ścieżka”

  • Doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów z komponentem B+R takich jak SME Instrument / EIC Accelerator

  • Doświadczenie w pisaniu wniosków o dofinansowanie ze środków krajowych

To oferujemy

  • Możliwość pracy w interdyscyplinarnym zespole tworzonym przez ludzi z pasją

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Motywacyjny pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce