Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Biurze Zarządzania Projektami

Rotomat Sp. z o. o.

  • Stabłowicka 134, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Stabłowicka 134

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Szczegółowa analiza dokumentacji pozyskanych zleceń (wzór umowy, SIWZ, oferta przetargowa, OPZ, SST, zapisy o karach umownych)

  • Przygotowanie wymaganych przez Inwestora dokumentów (Plan BIOZ, PZJ, IBWR, itp.). Kontrola kluczowych terminów na ich dostarczenie

  • Obsługa administracyjna i rozliczeniowa realizowanych kontraktów. Wspomaganie działów realizacyjnych przy opracowaniu PZM, harmonogramu rzeczowo-finansowego, kart obmiaru, protokołów odbioru i stosownej korespondencji. Ewidencjonowanie zleceń utrzymaniowych

  • Przygotowanie kosztorysów na roboty dodatkowe i zamienne (roboty drogowe, oznakowanie pionowe i poziome, zieleń, roboty inżynieryjne). Identyfikacja zdarzeń mających wpływ na dodatkowe koszty i czas realizacji

  • Wspomaganie działów realizacyjnych w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej (operat kolaudacyjny)

  • Ewidencjonowanie i kontrola procesu usuwania usterek w przypadku reklamacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo lub inżynieria środowiska

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (przygotowanie dokumentów i rozliczanie finansowe budowy)

  • dobra znajomość obsługi komputera (Norma Pro, pakiet MS Office AUTOCAD)

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • samodzielność, staranność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • pracę w młodym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premii

  • karnety multi-sport

  • codziennie świeże owoce i warzywa

  • pakiet ZFŚS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą związaną z bezpieczeństwem ruchu drogowego i usługami związanymi z budową dróg i autostrad oraz obsługą obiektów mostowych.

W związku z prężnym rozwojem poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Specjalista w Biurze Zarządzania Projektami.

Przewiń do profilu firmy