Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Biurze Zarządzania Ryzykiem

  • Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. ogłaszają rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
    BR/S/01/18

    Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

    Wsparcie administracyjne i kontrolingowe prac Biura, w tym:

    • Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz archiwizacja korespondencji i dokumentacji Biura;
    • Organizacja zewnętrznych i wewnętrznych spotkań służbowych Dyrektora i Ekspertów, współpraca przy organizacji i rozliczaniu wyjazdów, delegacji, szkoleń, spotkań pracowników Biura;
    • Realizacja zadań związanych z dystrybucją i ochroną dokumentów niejawnych;
    • Współpraca przy tworzeniu i aktualizacji planów rocznych, w tym budżetu Biura, planów zamówień, planów szkoleń itp.;
    • Monitorowanie wykonania budżetów Biura oraz wszystkich ww. planów, w tym przygotowywanie propozycji raportów, współpraca z jednostkami nadzorującymi;
    • Tworzenie zamówień i rozliczanie w systemie mySap.com zakupów materiałów i usług; przyjmowanie, ewidencjonowanie i rozliczanie faktur za materiały i usługi zamawiane przez Biuro;
    • Pełnienie funkcji kontrolera biznesowego w projektach;
    • Bieżące monitorowanie wewnętrznych regulacji Spółki w zakresie, w jakim dotyczą one Biura;
    • Udział w przygotowaniu i prowadzeniu postępowań przetargowych realizowanych przez Biuro.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
    • Dobra znajomość MS Office;
    • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość, dyspozycyjność.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną, do dnia

    24 stycznia 2018 r.

    Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

    PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem danych jest Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. z siedzibą w Konstancin-Jeziorna 05-520, Warszawska 165. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.